apostolstwo mlodziezy

Rekolekcje

rekolekcje siostry prezentki 2019 2020

Siostry Prezentki

prezentki ulotka przód

Zgromadzenie

prezentki ulotka tył

W obiektywie

W obiektywie

„Zadanie naszego życia jest tylko jedno: przyjąć miłość Boga, który w Jezusie Chrystusie, Słowie Wcielonym, daje nam Siebie. Przyjąć przez wiarę.”

Słowa Sługi Bożego ks. Franciszka Blachnickiego inicjatora Ruchu Światło-Życie, w sposób dogłębny oddają pragnienie każdego ludzkiego serca, by kochać i być kochanym. Oazowe rekolekcje ewangelizacyjne, które przeżywaliśmy w Chmielniku (k/Rzeszowa) były czasem wejścia w tę Bożą rzeczywistość i pogłębienia prawd kerygmatu: o Bożej miłości, o naszej grzeszności, o wspólnocie, o Duchu Świętym, o Eucharystii i dokonania wyboru Jezusa Chrystusa jako jedynego Pana i Zbawiciela naszego życia.

Duchowym przewodnikiem tych rekolekcji był ks. Grzegorz oraz ks. Piotr z ekipą animatorów oraz klerykiem Szczepanem i s. Katarzyną. Doświadczyliśmy Bożego działania w nas na modlitwie, dzieleniu się Słowem Bożym, podczas wspólnych wypraw i spacerów, w czasie zabawy, gry w piłkę, posiłków, pracy i rozmów. Umocnieni darami Bożej Miłości, pełni radości i nadziei, pragniemy zanieść Dobrą Nowinę tam, gdzie Bóg nas dzisiaj posyła.

Młodzi Prezentki