apostolstwo mlodziezy

Rekolekcje

rekolekcje siostry prezentki 2019 2020

Siostry Prezentki

prezentki ulotka przód

Zgromadzenie

prezentki ulotka tył

W obiektywie

W obiektywie

wpadnij na 10-tkę....

Bogactwo charyzmatów, różne habity i radość uwielbienia Boga - to namiocik w strefie rozeznania powołania na Jasnej Górze.

W namiocie można spotkać siostrę, która dzieląc się świadectwem swego powołania może pomóc młodym, szukającym i rozeznającym swoje powołanie, w podjęciu decyzji. Nie zabrakło tam również sióstr prezentek...

Temu wydarzeniu towarzyszą dwie akcje. Pierwsza to "Boża kanapka - każdy może wyciągnąć z koszyka karteczkę ze Słowem Bożym (cytat z Pisma Świętego) i nakarmić swoje serce "Bożą kanapką". Druga akcja nosi nazwę: "Wpadnij na 10-tkę" i jest zaproszeniem dla wszystkich do wspólnej modlitwy dziesiątką różańca w intencjach wypowiadanych przez uczestniczących w modlitwie. Uwielbienie Boga za dar życia i powołania, siostry wyrażają w modlitwie, tańcu, rozmowie, serdecznym witaniu pielgrzymów przybywających na Jasną Górę. Jeśli jesteś lub będziesz na Jasnej Górze to "wpadnij na 10-tkę...."

Co siostry mówią i robią? Zapraszamy do słuchania i oglądania.

Podziękowania dla s. Aleksandry i Radia Jasna Góra za udostępnione materiały, dla s. Małgorzaty Cur za relacje filmowe oraz dla o. Andrzeja Grada paulina, za zaproszenie i koordynowanie Jasnogórskim Ośrodkiem Powołań.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Młodzi Prezentki