apostolstwo mlodziezy

Rekolekcje

rekolekcje siostry prezentki 2019 2020

Dni skupienia

prezentki dni skupienia

Taneczne soboty

prezentki ulotka tył

W obiektywie

W obiektywie

„Oto siewca wyszedł siać. A gdy siał, jedne ziarna padły na drogę, nadleciały ptaki i wydziobały je. Inne padły na grunt skalisty, gdzie niewiele miały ziemi, i wnet powschodziły, bo gleba nie była głęboka. Lecz gdy słońce wzeszło, przypaliły się i uschły, bo nie miały korzenia. Inne znowu padły między ciernie, a ciernie wybujały i zagłuszyły je. Inne wreszcie padły na ziemię żyzną i plon wydały, jedno stokrotny, drugie sześćdziesięciokrotny, a inne trzydziestokrotny. Kto ma uszy, niechaj słucha” (Mt 13, 3-9).

     Czas rekolekcji sylwestrowych postawił nam pytanie o jakość naszego życia i o stan naszego serca. Słowo Boże odkrywało przed nami perspektywy, których nie znajdziemy w dzisiejszym świecie. Przeżyć Nowy Rok 2017 w kluczu uwielbienia Boga, który jest Miłością i który przychodzi do nas jako Człowiek.

     Był to czas refleksji, zatrzymania, ale i zabawy, szaleństwa na śniegu i lodowisku. Zawiązaliśmy wspólnotę, która w swej różnorodności i rozmaitości potrafiła spotkać się wokół Jezusa Chrystusa na modlitwie i rekreacji. Szczególne podziękowania ks. Łukasza Stachury MS.

[_ultyoutube_advanced url="https://youtu.be/quhVB4UCAII" rel="no"]

 

Młodzi Prezentki