apostolstwo mlodziezy

Rekolekcje

rekolekcje siostry prezentki 2019 2020

Dni skupienia

prezentki dni skupienia

Taneczne soboty

prezentki ulotka tył

W obiektywie

W obiektywie

Majówka z ekipą

 

Św. Augustyn przez przyjaźń rozumiał twórczą więź z kimś, kto dąży do Boga. I taka właśnie jest Ekipa - twórcza, otwarta na każde wyzwanie i nade wszystko kochająca Boga.

Tegoroczną majową przygodę rozpoczęliśmy od koncertu Uwielbienia we Wrocławiu, który na zakończenie festiwalu wiary - Odnowienie, zanosił do nieba razem ze zgromadzonymi ludźmi, chrześcijański zespół TGD.

Z takim duchowym ładunkiem uwielbienia, następnego dnia wyruszyliśmy do Bardo - pięknej miejscowości na dolnym śląsku. Postanowiliśmy zrealizować szalony pomysł naszej Magdy: trzy godzinny spływ pontonami. Udało się! Okazało się, że jesteśmy zgraną załogą, razem potrafimy pokonać każde rzeczne zawirowanie, wyśpiewując Litanię Loretańską, trwając w ciszy i podziwiając piękno stworzonego świata, spotykając innych i dzieląc się z nimi radością.

Majówkę zakończyliśmy Uroczystą Eucharystią u Aniołów Stróżów w Wałbrzychu, gdzie znajdują się relikwie bł. Zofii Czeskiej i zawsze otwarci na nas kapłani: ks. Paweł i ks. Krzysztof.

 

Młodzi Prezentki